Muhtaç Çocukları Koruma Derneğinden Hayırseverlere Plaket - Yaşam ve Toplum Haber

SON DAKİKA

Post Top Ad

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin

Muhtaç Çocukları Koruma Derneğinden Hayırseverlere Plaket

Tekirdağ Muhtaç Çocuklara Yardım ve Topluma Kazandırma Derneği her yıl düzenlediği organizasyon ile üyeler ve yardımseverleri vefa yemeğinde bir araya getirdi.
Tekirdağ Süleymanpaşa Point kafede yapılan organizasyonda saygı duruşu ve istiklal marşı okunması sonrası yönetim kurulu başkanı  Emine Gömeç yaptığı konuşmada; yaptığımız çalışmalarda bizleri hiç yalnız bırakmayan her zaman bizlere maddi manevi destek olan siz değerli üyelerimize ve hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Bizler sizlerin destekleriyle toplum içinde devletin ulaşamadığını muhtaç çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Sizlerin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye kararlıyız. Bizlere büyük desteği olan hayırseverlerimize teşekkür plaketleri ve teşekkür belgeleri takdim etmek istiyoruz.

Tekirdağ Büyükşehir belediye başkanı Kadir Albayrak, S.paşa belediye başkanı Ekrem Eşkinat, başk. yard. Gülferah Güral, Sosyal hizmetler müdürü Hasan Yılmaz, Tarımsal Daire Başkanı Hacı  Aslan, Büyükşehir belediye başk. V. Münür Karaevli, hayırsever Mübeccel Karaevli, Emine Gömeç Yiğiter, kent konseyi kadın meclisi başkanı Hilal Kızılözen, Yardımsevenler derneği başkanı Neslihan Gürcanlar, anneler derneği başkanı Şükriye Taşseten, Anneler derneği eski başkanı Hayriye Mercanoğlu tarafından hayırseverlere plaketleri ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

Plaket alan hayırseverler ; Münür Karaevli, Oğuz Filiz Gömeç, Mübeccel Karaevli, Metin – Meltem Zorba, Hüseyin Gömeç, Rafet ÖZkırım, Eyüp Yiğiter, Erdoğan Çıtak.

Teşekkür belgesi alan hayırseverler: İstanbul grubundan hayırseverler Bahattin Atıcılar, Fatma Akça, Hanife Gürcan, Sabriye Dinç, Necla Özkan, Şükriye Gündoğdu, Hamide Akeğin, Hakan Bucak, Amaç Bulut, Gürsu Ülger, Aslı Erocak, Mustafa Deneri, İsmail Yararlı, Hatice Özkırım, Harika Mete, Irmak Eren, Demet Bilsen, Ali Remzi Budak, Neslihan Armağan, Nazife Peköz, Şeyda Musaoğlu, Sevim Nallar, Şadi- Hülya Demirağ,

Avusturya grubu: Mina Saygın, Mr. Osman, Dilek Kozan, Cüneyt Eldem, Rüzgar Seyfullah Özkan plaket ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

Yönetim Kurulu: 
Emine Gömeç Yiğiter
Semra Özkırım
Özlem Çıtak
Filiz Öngören
Canan Armağan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin