Sokak Canları Doysun Hayvan Sevgin Ölümsüzleşsin! - Yaşam ve Toplum Haber

SON DAKİKA

Post Top Ad

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin

Sokak Canları Doysun Hayvan Sevgin Ölümsüzleşsin!

Ankara’da hayvansever dövme stüdyosu Art and Soul Desing Store’da mama karşılığı yaptırabileceğiniz bir dövmeyle hayvan sevginizi ölümsüzleştirebilirsiniz. 
1 Aralık tarihine kadar Ankara’da hayvansever dövme stüdyosu Art and Soul Desing Store’da minimum 10 kilo kedi ya da köpek maması karşılığı yaptırabileceğiniz bir dövmeyle hayvan sevginizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Minimal dövmeleri ücretsiz veya başka bir dövme isterseniz makina açılış ücreti vermeden istediğiniz dövmeyi yaptırabilirsiniz. Şimdiye kadar projeye beklenenin üstünde talep olmuş ve sokak hayvanlarının beslenmesi için 500 kilonun üzerinde mama bağışlanmış, sokaklardaki canlarımız bu mamalarla doymuş. Siz de hem projeye destek vermek hem de güzel bir dövmeye sahip olmak isterseniz şimdi tam zamanı.

Dövme sanatçısı Anıl Atılgan Özdemir hayvan sevgisini şöyle anlatıyor;

Elimizden geldiği kadar tabi biraz da bütçemiz doğrultusunda hayvanlarla ilgilenmeyi, onlara yardım etmeyi seviyorum. Köpeğime 6 yıldır bakıyorum. Eski sahibi çok çok döverdi, kıyamadım sahiplendim… Sonra köpeğimiz çok özlüyordu bizi, sokaktan kedi sahiplendik. Hem arkadaş oldular hem de evimize hareket geldi. İmkan olsa aslında çok şey yapmak isterim. Benim de arazim olsa sokak hayvanlarına bakarım bol bol 🙂 Projenin bu kadar yayılacağını bilmiyordum aslında ama çok fazla duyarlı insanla konuştum ki hala konuşuyorum. 500 kiloyu geçtik şu an mama konusunda.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin