Beşiktaşlılar Derneği'nden Örnek Kampanya - Yaşam ve Toplum Haber

SON DAKİKA

Post Top Ad

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin

Beşiktaşlılar Derneği'nden Örnek Kampanya

Kuşadası Beşiktaşlılar Derneği, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Dernek tarafından köy okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik yardım kampanyası başlatıldı.  
Kuşadası, Selçuk, Diyarbakır ve Mardin'de belirlenen okullardaki öğrencilere destek olmak amacı ile yardım kampanyası başlatan Kuşadası Beşiktaşlılar Derneği’ne, tüm Türkiye'den destek veriliyor. 

Geçtiğimiz ay sosyal sorumluluk faaliyetleri çerçevesinde KEGEV bünyesinde 6 üniversite öğrencisine burs desteği veren Kuşadası Beşiktaşlılar Derneği, bu kez okullara yardım için harekete geçti.

"ARKADAŞLARIM ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYOR"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı Cenk Sözer, "Beşiktaşlı olmak sadece maç izlemek değil, yardıma ihtiyacı olan her kesimin yanında olarak destek vermektir. Beşiktaş taraftarı sosyal olayların içinde olarak verdiği mesajlarla sadece taraftar olmadığını her durumda ortaya koyar. Biz Kuşadası Beşiktaşlılar Derneği olarak öncelikle ilçemizde belirlediğimiz köy okullarımıza, daha sonra da bir Diyarbakır ve iki Mardin'de belirlediğimiz okullarımıza giderek geleceğimiz olan çocuklarımızın yanında olduğumuzu hissettireceğiz. Öncelikle spor malzemesi ve kışlık giyecekler alacağız. Bizler bu kampanya için çok heyecanlıyız. Yönetim Kurulu'nda bulunan tüm arkadaşlarım büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Herkesin desteğini bekliyoruz" dedi.
 
Sözer, kampanyaya destek olmak isteyenlerin dernekleriyle iletişime geçebileceklerini, "05324314950" numaralı telefondan irtibat kurabileceklerini sözlerine ekledi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin