Bursa Nilüfer Sevgi Ve Kardeşlik Korosu'ndan En Anlamlı Konser - Yaşam ve Toplum Haber

SON DAKİKA

Post Top Ad

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin

Bursa Nilüfer Sevgi Ve Kardeşlik Korosu'ndan En Anlamlı Konser

Nilüfer Kent Konseyi Sevgi ve Kardeşlik Korosu "Rumeli Türküleriyle Cumhuriyet Konseri" düzenledi. Salonun hınca hınç dolu olduğu konseri dinlemeye gelenler Rumeli ezgileri ile doyasıya eğlendi.
Nilüfer'de Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sürüyor.  Nilüfer Kent Konseyi Sevgi ve Kardeşlik Korosu da Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlediği "Rumeli Türküleriyle Cumhuriyet Konseri" ile unutulmaz bir geceye imza attı.
Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş ve Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu'nun da izlediği konsere çok sayıda sanatsever de katıldı.
Şef Sait Ektaş'ın yönettiği koro 'Ak Güvercin Olaydım', 'Kırmızı Gülün Alı Var', 'Penceresi Yola Karşı', 'İzmir Marşı' ve 'Yüksek Yüksek Tepelere' gibi türkülerle salonu dolduran türkü severlere keyifli bir akşam yaşattı.
Gecenin sonunda konseri dinlemeye gelenler,  koro ile birlikte "Yüksek Yüksek Tepelere" türküsünü söyledi. Güzel bir gece geçiren dinleyiciler, koroyu ayakta alkışladı. Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş da, Nilüfer Kent Konseyi Sevgi ve Kardeşlik Korosu'na konser sonunda çiçek vererek teşekkür etti. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin