İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Bot Yardımı Yapıldı - Yaşam ve Toplum Haber

SON DAKİKA

Post Top Ad

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Bot Yardımı Yapıldı

Bingöl’de isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever İşadamı, köylerde eğitim öğretim gören ve ihtiyaç sahibi öğrencilere 809 adet bot yardımında bulundu.
Muhtaç öğrencilere bot yardımı yapıldı
Bingöl’de hayırsever bir işadamı 809 Öğrenciye bot yardımında bulundu.
14 köy okulunda 809 öğrenciye kışlık bot yardımında bulunan hayırsever işadamı, öğrencilerin eğitiminin ülkenin geleceği açısından çok önemli olduğunu, bunun için de herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.
Bu gibi yardım ve desteklerinin süreceğini dile getiren işadamı, insana değer vermenin kendisine mutluluk verdiğini ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, kış aylarına girdiğimiz şu günlerde hala yazlık açık ayakkabılar ile okula gitmek durumunda kalan öğrencilerin, isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever işadamımız tarafından bağışlanan botlarla öğrencilerimizin yüzünü güldürdükleri için kendilerine şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum.” dedi.
Bu tür desteklerin tüm işadamları tarafından yapılması gerektiğini belirten Engin, hayırsever işadamının bu davranışının herkese örnek olması gerektiğini sözlerine ekledi. 
AA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin