İhtiyaç Sahibi 6 Bin 30 Çocuğa Kışlık Giyecek Yardımı - Yaşam ve Toplum Haber

SON DAKİKA

Post Top Ad

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin

İhtiyaç Sahibi 6 Bin 30 Çocuğa Kışlık Giyecek Yardımı

İhtiyaç sahibi 6 bin 30 çocuğa kışlık giyecek yardımı

Ordu Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ile LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri A.Ş firması işbirliği neticesinde ihtiyaç sahibi 6 bin 30 çocuğa kışlık giyecek yardımı yapılacak.

Ordu SYDV tarafından ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen 6 bin 30 çocuğa, mont ve bottan oluşan toplam 12 bin 60 adet giyim yardımı yapılacağı belirtildi. LC Waikiki firması tarafından gönderilen giyim yardımı, Vali Yardımcısı Ahmet Arık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Levent Özsoy tarafından ihtiyaç sahibi çocukların ailelerine teslim edilmeye başladı.

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, LC Waikiki firmasının daha önceki yıllarda da Ordu’daki ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi yardımında bulunduğunu belirterek, “Ordu Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından organize edilen ihtiyaç sahibi çocuklara giysi yardımı projesi kapsamında LC Waikiki firması tarafından gönderilen giysi yardımını ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırıyoruz.

Bu giyim malzemelerini alan çocuklarımız bir nebze olsun mutlu olacaklardır. Yaptıkları yardımla ihtiyaç sahibi öğrencilerimizi sevindiren LC Waikiki firması yetkililerine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Nedim KOVAN/ORDU, (DHA)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin