Denizli'de Vatandaşlara Zeytin Fidanı Dağıtıldı - Yaşam ve Toplum Haber

SON DAKİKA

Post Top Ad

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin

Denizli'de Vatandaşlara Zeytin Fidanı DağıtıldıDenizli'de Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğünün (OGM) bin 326 aşılı zeytin fidanı dağıttığı bildirildi.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Denizli'de köyde yaşayan vatandaşlara desteğini sürdürmeye devam ediyor.

Son olarak Kale ilçesindeki ihtiyaç sahibi kişilere Bakanlık tarafından binden fazla zeytin fidanı dağıtıldı. İnceğiz Mahallesi'nde yaşayan 13 kişiye, kişi başı 102 adet olacak şekilde, meyve veren, toplam bin 326 fidan teslim edildi.

"Ekonomik ve sosyal kalkınma sağlıyoruz"

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, fidanların talep eden bütün vatandaşların hizmetinde olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Maddi durumu uygun olmayan vatandaşlarımıza fidan desteği vererek, ekonomik ve sosyal kalkınmayı sağlıyoruz. Böylece refah seviyesi yükseliyor. Ayrıca yeşil alan genişliğimizi de bu metotla artırıyoruz. Bu uygulamanın artarak yaygınlaşması konusunda kesin talimatım var. Her şey milletimiz için."

AA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Paylaşın Başkaları Da Bilgilensin